Dokładny Line-Up Festiwalu

logo_prog_festiwalNadszedł czas na ogłoszenie dokładnego line-up’u tegorocznej, VII już edycji Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie. Impreza, o czym już informowaliśmy wcześniej odbędzie się w dniach 29-30 czerwca w Parku Wolności w Gniewkowie. Pierwszy weekend wakacji to bardzo dobre dni na naładowanie baterii pozytywną energią! Nowością jest fakt, że w tym roku Festiwal odbędzie się w sobotę i w niedzielę, o co prosiło nas wiele osób, które odwiedzają Gniewkowo, przybywając z odległych zakątków Polski.

Festiwal rozpocznie się zatem 29 czerwca, w sobotę około godziny 16.00. Jako pierwszy na scenie zamelduje się przemyski Arlon. Później w tym dniu kolejno wystąpią: HellHaven (ok. 18:00), AnVision (ok. 20:00) i o zmroku, około 22:00 zespół Ananke. W niedzielę, 30 czerwca z kolei jako pierwsi na scenę wejdą muzycy zespołu Tenebris. Będzie to miało miejsce około godz. 17:00. Później wystąpi zespół State Urge (ok. 19:00) i na zakończenie formacja Tides From Nebula, która zagra o zmroku.

Tegorocznemu Festiwalowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje i wydarzenia. Najważniejszym będzie wręczenie Trofeum imienia Roberta Roszaka zespołowi Retrospective, który zwyciężył w Plebiscycie jaki co roku wewnętrznie organizują członkowie Stowarzyszenia Progres. Planujemy zorganizować także min. wystawę zdjęć, dokumentujących historię naszej imprezy. Nie zabraknie kiermaszu płyt, na który swój przyjazd zapowiada kilku znanych dystrybutorów oraz wydawnictwa (min. Audio Cave i Lynx Music). Planowane są także konkursy dla uczestników Festiwalu. W Parku Wolności nie zabraknie także punktu gastronomicznego.

PLAKAT_VII_PROGFESTIWAL_GNIEWKOWO_600O wszelkich szczegółach dotyczących Festiwalu będziemy jeszcze informować.

 

VII FESTIWAL ROCKA PROGRESYWNEGO w Gniewkowie Line-Up:

29 czerwca – sobota

16:00 – Arlon (Przemyśl)

18:00 – HellHaven (Myślenice)

20:00 – AnVision (Tarnów)

22:00 – Ananke (Bydgoszcz)

 

30 czerwca – niedziela

17:00 – Tenebris (Łódź)

19:00 – State Urge (Gdynia)

21:00 – Tides From Nebula (Warszawa)