Dziękujemy Wam za Wszystko!

Już kilka dni minęło od zakończenia Festiwalu ale emocje nie opadają! Dajecie im upust w wielu komentarzach za pośrednictwem sieci internetowej, za sprawą niekończących się połączeń telefonicznych które mamy przyjemność od Was odbierać a także tysiącami zdjęć które wykonaliście podczas imprezy i którymi teraz pragniecie się z Wszystkimi podzielić. Nie sposób to wszystko opisać słowami… Mimo wszystko spróbujemy 🙂 …

Pragniemy serdecznie podziękować Wam za ten wspaniały weekend w Gniewkowie. Dwa dni ze wspaniałą muzyką w tle spędzone w wirze cudownej atmosfery jaką wszyscy razem stworzyliście. Jesteśmy prawdziwie dumni i bardzo szczęśliwi, że możemy organizować Festiwal Rocka Progresywnego specjalnie dla Was! Jesteśmy też bardzo szczęśliwi, że wspólnie stworzyliśmy iście rodzinną, bardzo wyjątkową atmosferę jakiej próżno szukać na innych imprezach.
Dziękujemy przede wszystkim muzykom zespołów: Collage, Disperse, Leafless Tree, Maze Of Sound, Prog Keyboards Stories, Sounds Like The End Of The World oraz State Urge, którzy wprowadzili nas w stan prawdziwego, muzycznego błogostanu. Wszystkie tegoroczne koncerty stały na najwyższym (nie wahamy się użyć tego określenia) światowym poziomie. Zespoły pokazały prawdziwą pełnie swoich możliwości i udowodniły, że polski rock progresywny to wielka siła naszej sceny rockowej.
Dziękujemy naszym wspaniałym technikom: Grzegorzowi Korybalskiemu, Maciejowi Mrukowi, Marcinowi Mrukowi oraz Adamowi Warakomskiemu. Cały team pod wodzą Grzesia sprawił, że Festiwal bardzo wiele zyskał na jakości. Można powiedzieć, że pod tym względem impreza była w pełni profesjonalna!
Dziękujemy naszym Sponsorom, Patronom i Partnerom za wszelką pomoc, wspaniałe gesty oraz za to, że zawsze są z Festiwalem na dobre i na złe!

Dziękujemy za wszystko!

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych PROGRES