Festiwal za nami… Dziękujemy Wam!

DSC_9033

Kurz w Parku Wolności po IX Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie powolutku opada, ale ani trochę nie opadają emocje. Zarząd Stowarzyszenia PROGRES – organizatora imprezy – pragnie Wszystkim Wam podziękować za to, że z nami byliście w te dwa tropikalne dni na Kujawach i stworzyliście najwspanialszą w świecie atmosferę. Dziękujemy Wam za bardzo liczne przybycie, udało się dzięki temu pobić kolejny rekord frekwencji! Dziękujemy Wszystkim naszym Partnerom, Patronom i Sponsorom za to, że wciąż są z nami i wspierają tą jedyną w swoim rodzaju imprezę, a co za tym idzie polską scenę rocka progresywnego. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom którzy nam pomagali od piątku do niedzieli. Mocna ekipa która została w niedziele po koncertach w Parku Wolności pobiła chyba rekord świata w zwijaniu koncertowego sprzętu!!! Osobne podziękowania należą się wszystkim dziennikarzom i radiowcom, którzy przyjechali do Gniewkowa by notować skrupulatnie wszystko co działo się przez te dwa dni a później puścić to w obieg. Dziękujemy wszystkim Fotografom za setki zdjęć, jakie pojawiają się w sieci. Dzięki Wam ten kolorowy Festiwal idzie w świat 🙂 Ale przede wszystkim dziękujemy muzykom zespołów: THESIS, THE WHITE KITES, ARGOS, MILLENIUM, APPLESEED, ART OF ILLUSION, OSADA VIDA oraz BARTOSZOWI OGRODOWICZOWI za cudowne koncerty, które na długo pozostaną w sercach wszystkich osób, które w Parku Wolności się pojawiły.
Nie jest łatwo wymienić wszystkie osoby, którym chciałoby się podziękować zatem pozwólcie że Stowarzyszenie PROGRES napisze po prostu jedno krótkie ale naprawdę bardzo szczere DZIĘKUJĘ dla Wszystkich!

Spotykamy się za rok na jubileuszowym X Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie i już dziś obiecujemy Wam, że wyciągniemy wnioski ze wszelkich niedociągnięć jakie nam się podczas Festwialu przytrafiły. Nie myli się ten co nic nie robi 😉 Obiecujemy także, że ten X Festiwal będzie z wszech miar wyjątkowy!

Zarząd SIN PROGRES