Gniewkowo 2016: Czas na pierwsze festiwalowe szczegóły!

baner1

Nadszedł wreszcie czas, by ogłosić Wam część wykonawców, jacy zaprezentują się na scenie X Jubileuszowego Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie. Impreza odbędzie się tradycyjnie w Parku Wolności, w dniach 1, 2, 3 lipca 2016.

Pierwszy, piątkowy wieczór wypełni specjalny koncert w X-lecie powstania tarnowskiej formacji AnVision, która do Gniewkowa zawita ze swymi muzycznymi Przyjaciółmi. Będzie to wyjątkowy koncert, podczas którego przez scenę przewinie się wielu muzyków, między innymi postaci które występowały już w przeszłości na naszym Festiwalu.

W sobotnie i niedzielne (2-3 lipca) wieczory swe koncerty zaprezentują w kolejności alfabetycznej: Abstrakt, Believe, Brain Connect, Hipgnosis, Keep Rockin’ , Love De Vice oraz Retrospective. Nie zabraknie wielu tradycyjnych przedsięwzięć wspierających i stałych punktów programu z uczczeniem pamięci Patrona festiwalu Tomasza Beksińskiego oraz wręczeniem Nagrody im. Roberta RoRo Roszaka włącznie. Całość będzie miała godną jubileuszu oprawę, jakiej jeszcze w Gniewkowie nie było.

To jednak nie wszyscy wykonawcy, jacy zagrają dla nas na tegorocznej imprezie. Przewidziany jest bowiem jeszcze występ dwóch Gości Specjalnych (jednego z Polski i jednego zza granicy).

Już wkrótce garść kolejnych informacji! Planujcie sobie zatem wolny, pierwszy weekend lipca i bądźcie z nami na X Jubileuszowym Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie!

Zapraszamy

S.I.N. Progres