Line-Up tegorocznego Festiwalu

Znamy już line-up tegorocznej, 12. edycji Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego który odbędzie się w Toruniu, w dniach 7 – 8 lipca, w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego.

 

W sobotę 7 lipca koncerty rozpoczną się około 15:30. Wystąpią kolejno:

*ALHENA

*HELLHAVEN

*AYDEN

*WALFAD

*VOTUM

-przewidywany koniec koncertów około 22.30 – 23.00

 

W niedzielę 8 lipca koncerty zaczniemy około 16:00. Plan dnia wygląda następująco:

*PINN DROPP

*BEYOND THE EVENT HORIZON

*STARSABOUT

*Wręczenie Nagrody im. Roberta 'RoRo’ Roszaka dla zespołu YESTERNIGHT

*LEBOWSKI

 

-przewidywany koniec koncertów około 21.30 – 22.00

Każdego dnia imprezy, będziecie mogli Państwo odwiedzić wystawę fotografii naszego nieodżałowanego przyjaciela, Rafała Klęka. Wystawa będzie otwarta w godzinach 12.00 – 17.00 w Auli Muzeum (pomieszczenie w którym rok temu miało miejsce spotkanie z p. Wiesławem Weissem).

W sobotni wieczór i noc, zaraz po koncertach zaprosimy Państwa do Klubu Dwa Światy przy ul. Ducha Świętego, gdzie spotkacie między innymi muzyków zespołów występujących na Festiwalu, oraz wielu gości.

Festiwalowi towarzyszyć będzie wiele przedsięwzięć wspierających. Wzorem poprzedniego roku firma GMG Sport zaproponuje figloraj, skierowany do najmłodszych festiwalowiczów. Odbędą się zabawy i konkursy dla młodzieży i dorosłych. Działać będą kiermasze płyt i gadżetów związanych z muzyką. Festiwal wspierać będzie także mała gastronomia. Warto zatem już wcześniej odwiedzać teren Amfiteatru i przyległego do niego Parku.