Love De Vice informuje o nowej płycie

LOVE DE VICE Pills FRONTKolejna, ważna informacja związana z wykonawcą z tegorocznego składu X Jubileuszowego Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego, jaki odbędzie się w dniach 1, 2, 3 lipca w Toruniu. Na dzień 24 czerwca zespół Love De Vice zaplanował premierę swej najnowszej płyty, która będzie nosiła tytuł „Pills”. Album ukarze się nakładem wydawnictwa Fonografika. Na płycie pojawi się 10 kompozycji, w tym tytułowy utwór Pills w dwóch aranżacjach akustycznej oraz orkiestrowej.

Przy pracy nad płytą zespół wspierał m in kwartet smyczkowy Fair Play Quartet, sekcja dęta oraz młoda wokalistka Katarzyna Granecka – prywatnie siostra Pawła Graneckiego  wokalisty Love De Vice. Album został zarejestrowany w Sonus Studio a producentem płyty jest Jacek Szabrański. W dniu premiery płyty w piątek 24 czerwca 2016 r. zespół wystąpi na promocyjnym koncercie w Warszawskiej Stodole.

Jednocześnie przypominamy, że zespół Love De Vice wystąpi w Toruniu w niedzielne popołudnie, 3 lipca. Będzie to drugi występ tego zespołu na naszym Festiwalu.