Na początek Festiwalu wyjątkowe show!

AnVision-NewWorld-400Pierwszy festiwalowy dzień X Jubileuszowego Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego będzie miał wyjątkową oprawę i charakter. Impreza wystartuje około godz. 19.00 i w kilka minut później rozpocznie się koncert specjalny zespołu AnVision z Tarnowa, który w tym roku świętuje swój 10. jubileusz powstania. Grupa ostatnio wydała znakomity album, który nosi tytuł „New World”. Jest to trzecie wydawnictwo w jej historii. Będzie to zatem znakomita okazja by je promować podczas Festiwalu. Ale nie tylko…

W ten wyjątkowy wieczór na scenie obok muzyków AnVision pojawią się także ich Przyjaciele. Będą to między innymi muzycy zespołów Arlon i Animations a także byli członkowie tarnowskiej formacji. Koncertowy set będzie zatem bardzo rozbudowany, bowiem zarówno Arlon jak i Animations zaprezentują także swoje autorskie sety. Jak obiecują bohaterowie wieczoru ten specjalnie wyreżyserowany spektakl będzie zawierał mnóstwo niespodzianek i na długo zapadnie w sercach fanów muzyki, którzy pojawią się w Fosie Zamkowej.

Całość zarejestrują kamery ekipy filmowej, a uzyskany materiał posłuży do wydania specjalnego wydawnictwa BluRay!

Przypominamy, że będzie to już drugi występ w historii Festiwalu zarówno zespołu AnVision jak i ich gości, czyli Arlon i Animations.