Nowi, kolejni patroni medialni festiwalu

Z wielką radością informujemy, że nasz wspólny festiwal, wzbogacił się o dwóch, kolejnych patronów medialnych. Są to: Rockserwis.FM oraz Radio RockTime. Jesteśmy dumni i bardzo dziękujemy naszym nowym partnerom za podjęcie współpracy !!!

Poniżej kilka zdań o Nich:

rockserwisFM_wielkie

Rockserwis.FM – matecznik dźwięków niebanalnych

Rockserwis.fm to efekt długiej obserwacji rynku i głębokich przemyśleń. Postanowiliśmy stworzyć radio naszych marzeń, takie, którego chcielibyśmy słuchać, a jakiego nie znaleźliśmy ani w sieci, ani w eterze. Radia z muzyką nieoczywistą, niebanalną, „nieoklepaną”. Radia w którym utwory dobierane są przez nas bardzo starannie i niekoniecznie muszą pochodzić z singli proponowanych przez wytwórnie płytowe. Dlatego na naszej playliście często spotkacie utwory wręcz nieprzebojowe! Nie ma także dla nas znaczenia ich czas trwania. Nie jesteśmy uzależnieni od 3-minutowego formatu, natomiast jesteśmy uzależnieni od muzyki mądrej, muzyki do słuchania, a nie do „słyszenia”, twórczości artystów, którzy mają nam coś ważnego do przekazania za pomocą słów i dźwięków. Liczy się tylko JAKOŚĆ!

 

604079_623756047707394_1223164272_n

Radio RockTime

Najlepsze, najambitniejsze, najgłośniejsze rockowe radio 24 godz. na dobę.
Radio RockTime nadaje 24 godziny na dobę ambitną, szeroko pojętą, muzykę rockową, wzbogaconą o muzyczne rocknowości i audycje o charakterze kulturalnym, które poprowadzą Romuald Jakubowski, Adam Dobrzyński, Sylwia Grzybowska, Michał Kirmuć, Marcin Pawlak, Marcin Polec i… uwaga… znani i lubiani polscy rockmeni: Maciej Januszko, Wojciech Hoffman i Grzegorz Kupczyk.
Łączymy wszystkich pozytywnie odjechanych ludzi, którzy kochają muzykę rockową, mają świra na punkcie rock and rolla i nie boją się udać w szaloną, muzyczną jazdę dookoła świata.
Słyszymy się! Odbiór! 🙂