Ogłaszamy skład VII Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie!

VII_PROGFESTIWAL_ZESPOLYNadszedł jeden z najważniejszych dla nas dni w roku. Dzień który bardzo lubimy bowiem ogłaszamy Wam oficjalnie skład zespołów jakie wystąpią podczas VII Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie. Przez ostatnie kilkanaście dni wydarzyło się bardzo dużo. Pomimo początkowego trzęsienia ziemi, które dość mocno wstrząsnęło posadami Stowarzyszenia PROGRES, dzięki min. Waszemu wsparciu duchowemu i materialnemu, wszystko zakończyło się happy endem. Pozyskaliśmy nowe kontakty z Partnerami, którzy nas wspomogą. Udało nam się także zebrać znaczną część środków potrzebnych do zorganizowania Festiwalu, który – co oficjalnie potwierdzamy – odbędzie się w pierwszy weekend wakacji, w Gniewkowie, w dn. 29-30 czerwca. Oto tegoroczni wykonawcy, którzy zagrają dla Was na VII Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie, na razie po prostu w kolejności alfabetycznej: ANANKE, ANVISION, ARLON, HELLHAVEN, STATE URGE, TENEBRIS oraz TIDES FROM NEBULA. Jesteśmy przekonani, że są to zespoły, które stworzą przez dwa kujawskie popołudnia i wieczory znakomite widowisko, wspaniałą atmosferę i zgrają dla nas wszystkich tak wyjątkowo jak to zawsze dotąd miało miejsce! Jednocześnie pragniemy podziękować Wszystkim Zespołom które zgłosiły się na Festiwal. Bardzo chętnie przyjęlibyśmy Was Wszystkich, ale – co mamy nadzieję, zrozumiecie – nie jesteśmy w stanie tego dokonać. Kto wie!? Być może kiedyś nadejdą takie czasy, że Festiwal nieco się rozrośnie i wtedy z całą pewnością o Wszystkich będziemy pamiętać. Oczywiście liczymy także na Wasze przybycie do Gniewkowa w charakterze miłośników muzyki, bowiem, co pokazały poprzednie edycje, jest to bardzo dobre miejsce dla promocji zespołów a także zawierania rozmaitych znajomości, które w późniejszej działalności często procentują.

Podczas Festiwalu, w pierwszym jego dniu wręczymy Nagrodę im. Roberta Roszaka zespołowi Retrospective, którego członkowie zapowiadają, że będą z nami pod sceną! Ponadto, wraz z naszymi Partnerami postaramy się o szereg dodatkowych atrakcji. Planujemy między innymi konkursy dla widzów i wystawę zdjęć z poprzednich edycji naszej imprezy. Firma Audio Cave przygotuje dla naszych widzów i słuchaczy specjalne, okolicznościowe składanki z muzyką, które otrzyma każdy z uczestników imprezy! Ponadto nawiązujemy także rozmowy z firmami które zapewnią Wam usługi gastronomiczne podczas Festiwalu. Pomni doświadczeń z poprzednich lat dołożymy wszelkich starań by wszyscy poczuli się w Gniewkowie jak w siódmym, progresywnym niebie!

Bardzo liczymy na Wasze liczne przybycie do Parku Wolności w Gniewkowie! O wszelkich nowych posunięciach (min. dokładny line-up) będziemy Was informować na bieżąco.