Podziękowania po Festiwalu!

Zarząd oraz Członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Niezależnych PROGRES pragną serdecznie podziękować Wszystkim za pomoc w stworzeniu tak niezwykłego przedsięwzięcia, jakim z pewnością, w naszym mniemaniu, był 13. Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu.

Przede wszystkim dziękujemy naszym tegorocznym Wykonawcom, za zagranie dziesięciu znakomitych koncertów, i potwierdzenie tezy, że polski rock progresywny, to dziś jedna z najwspanialszych scen na świecie!

Dziękujemy najwspanialszej na świecie publiczności, za to, że w dniach 6-7 lipca stworzyła niesamowita atmosferę, i pomimo niesprzyjającej aury, szczelnie wypełniała przez cały czas trwania imprezy, Amfiteatr przy Muzeum Etnograficznym.

Dziękujemy także wszystkim naszym Sponsorom, Patronom, Partnerom oraz Instytucjom za zrozumienie naszej idei i pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Dziękujemy wreszcie wszystkim ludziom, których praca złożyła się na sukces tegorocznej edycji Festiwalu. Bez: wspaniałych dźwiękowców i obsługi sceny, wyrozumiałych pracowników Muzeum, ochrony, obsługi stanowisk gastronomicznych oraz wielu innych osób nie byłoby tej imprezy!

DZIĘKUJEMY I WIERZYMY, ŻE ZA ROK WSPÓLNIE STWORZYMY ZNÓW ZNAKOMITĄ IMPREZĘ

Stowarzyszenie Progres