Przedstawiamy Partnerów Głównych tegorocznego Festiwalu

12 edycja Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 7-8 lipca w Toruniu. Areną festiwalu niezmiennie będzie malowniczy Amfiteatr Muzeum Etnograficznego.

Dziś czas na przedstawienie naszych PARTNERÓW GŁÓWNYCH, bez których pomocy dwudniowe święto polskiej sceny rocka progresywnego nie miałoby takiego rozmachu, jaki jest planowany.

Impreza odbędzie się już po raz kolejny pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Torunia, oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Torunia oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Jak co roku, pragniemy powitać naszych nowych Partnerów! Podczas tegorocznej edycji festiwalu wspierać nas będą: toruński EMTOR oraz EKOTERMA spod Bydgoszczy.

Firma EMTOR to ponad 30 lat doświadczeń w obszarach: usług, handlu i wyposażenia transportu wewnętrznego w wózki widłowe. W latach 2000 – 2008 EMTOR był oficjalnym przedstawicielem Toyota Industrial Equipment Europe w Polsce. Dzięki temu firma stała się czołowym dostawcą widlaków w Polsce. Zdobyła również wiele nagród producenta za rozwój i sukcesy w dystrybucji. Współpraca biznesowa z firmą EMTOR opiera się na zasadach rzetelności oraz fachowości obsługi. Nasza współpraca zapewne także przebiegać będzie bardzo dobrze, o czym jesteśmy już dziś przekonani.

EKOTERMA z Lisiego Ogona pod Bydgoszczą specjalizuje się w usługach związanych z ekologicznymi instalacjami grzewczymi, klimatyzacyjnymi czy sanitarnymi. Wieloletnie doświadczenie dało jej ugruntowaną pozycję na rynku oraz uznanie wśród klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wykorzystując bogate doświadczenie wykonawcze od wielu lat firma zajmuje się także sprzedażą i dystrybucją urządzeń w branży a także świadczy usługi doradcze oraz projektowe. Dzięki temu klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi. Współpraca z firmą pro-ekologiczną to prawdziwy zaszczyt dla SIN Progres.

Od wielu lat festiwal wspomaga firma ITI GNIEWKOWO, z którą współpraca sięga jeszcze pierwszych edycji naszej imprezy. Można zatem powiedzieć, że to Partnerstwo bardzo mocno zakorzeniło się w historii festiwalu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Przyjaciołom z Gniewkowa. Firma ITI Gniewkowo zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound.

Stałym Partnerem festiwalu jest także firma GMG-SPORT, doskonale znana najzagorzalszym zwolennikom naszej imprezy. To między innymi dzięki tej firmie podczas festiwalu nasi najmłodsi goście mogą szaleć w figloraju pełnym rozmaitych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z firmą GMG-Sport możecie także założyć przepiękne, kultowe, kolorowe koszulki t-shirt z logo imprezy. Firma z siedzibą w Białych Błotach pod Bydgoszczą trudni się produkcją odzieży sportowej, sprzętu sportowego oraz piankowych pomocy dydaktycznych.

Kolejnym Partnerem, który znów wspiera festiwal, jest firma WATER CONCEPT zajmująca się zaawansowanymi instalacjami multimedialnymi z wykorzystaniem wody, światła oraz efektów audiowizualnych. Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają realizować nietypowe koncepcje oraz wdrażać pomysły klientów oraz podkreślić unikalny charakter miejsc czy obiektów, także w samym Toruniu.

Festiwal nie może odbyć się bez oferty gastronomicznej. W tym roku wspierać nas będzie FORT IV z Torunia. Myliłby się jednak ten, kto w tej firmie widziałby tylko i wyłącznie ofertę gastronomiczną. Fort IV bowiem to wybudowany w latach 1878-1884 jako trzeci z kolei fort toruńskiego pierścienia fortecznego, którego liczne atrakcje owiane nutą historii są ciekawą ofertą dla turystów odwiedzających Toruń. Fort IV był systematycznie rewitalizowany do 1994 r. nakładem sił p. Jerzego Okońskiego. Aktualnie jest jedynym w pełni przygotowanym do turystyki obiektem Twierdzy Toruń. W kazamatach znajduje się baza noclegowa wzorowana na styl dawnych koszar. Fort posiada własną restaurację oraz pełne wyposażenie do świadczenia usług cateringowych. Przestrzeń obiektu jest przygotowana do kameralnych spotkań rodzinnych, imprez i szkoleń firmowych oraz eventów do 1500 os. Niespotykana nigdzie indziej atmosfera sprawia, że turyści na długo zapamiętują podziemną trasę zwiedzania, którą można przebyć z pochodniami. Dzięki współpracy z firmą Fort IV nasi tegoroczni wykonawcy zjedzą ciepłe posiłki, a Państwo będziecie mogli spróbować znakomitych frykasów z grilla.

Festiwal to oprawa, muzyka, koncerty, muzycy… ale bardzo ważną częścią naszej imprezy jest także niezwykła, jedyna w swoim rodzaju rodzinna atmosfera jaką tworzymy od kilku ładnych lat. Aby znów dać upust przyjacielskim spotkaniom postanowiliśmy zorganizować tradycyjne after party, które w tym roku odbędzie się w Klubokawiarni DWA ŚWIATY przy ul. Ducha Świętego 10/12. To kolejny Partner naszej tegorocznej imprezy. Żywimy nadzieję, że spodobają się Wam wnętrza i oferta toruńskiego klubu, gdzie przy dobrej muzyce będzie można spotkać się w naszym rodzinnym gronie także z muzykami zespołów.

Kolejny ważny aspekt festiwalu to oprawa. Jej częścią są nasze festiwalowe koszulki t-shirt, które dumnie nosicie później przez cały rok przy okazji rozmaitych koncertów oraz spotkań towarzyskich. Koszulki wpisały się w historię festiwalu na tyle wyraźnie, że dziś nikt ze stałych bywalców nawet nie wyobraża sobie by nie zdobyć tego kolorowego trykotu. W tym roku w tej materii wesprze nas bydgoski potentat, firma ROBIMY NADRUKI.PL Przygotowanie i produkcja nadruków jest prawdziwą pasją, którą firma zajmuje się od wielu lat. Każde zamówienie traktują indywidualnie, poświęcając dużo czasu na odpowiednie przygotowanie i obróbkę graficzną projektu. Z należytą starannością i dbałością o najwyższą jakość nanoszone są więc nadruki na odzież, tkaniny i materiały różnego rodzaju. mamy nadzieję, że w tym roku także z dumą założycie festiwalowe koszulki, za którymi stać będzie firma RobimyNadruki.pl

Już dziś pragniemy także podziękować kilku innym firmom i instytucjom, jakie wspierają tegoroczny festiwal. Załoga Muzeum Etnograficznego w Toruniu znów będzie naszym Gospodarzem. Pamiętając wspaniałą współpracę z roku poprzedniego jesteśmy przekonani, że w tym roku razem znów osiągniemy sukces kulturalny. Załoga Biura Toruńskiego Centrum Miasta tradycyjnie jest bardzo przychylna naszym działaniom i wspiera nas między innymi poradami, bez których wszystko byłoby dla nas o wiele bardziej zawiłe. Drukarnia PRINT EXTRA z Łodzi, jak co roku wspomaga część promocyjną i poligraficzną festiwalu. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania pomoże nam wywieźć śmiecie i odpady, a firma WC Serwis zapewni zaplecze sanitarne.

Z góry dziękujemy także wszystkim naszym Partnerom Medialnym, Instytucjom wspierającym nasz festiwal (logotypy z dostępem do oficjalnych serwisów internetowych znajdziecie Państwo po prawej stronie panelu naszej strony), a także wszystkim osobom prywatnym za wszelkie wsparcie. Z taką pomocą tegoroczny 12. Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego z pewnością znów zakończy się wielkim sukcesem.

Już dziś Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Zarząd SIN Progres