Przygotowania do VII Festiwalu ProgRocka w Gniewkowie

VII Festiwal Rocka Progresywnego w Gniewkowie zbliża się z każdym dniem. W tym roku znów chcemy Was zaprosić na dwa festiwalowe dni. Planujemy zorganizować imprezę w pierwszy weekend wakacji (29-30 czerwca) czyli w sobotę i w niedzielę, o co prosiło nas wiele osób przyjezdnych z odległych zakątków Polski. Stowarzyszenie PROGRES jest teraz w fazie dopinania budżetu, który – do czego dążymy – zapewni nie gorszy niż w poprzednich latach poziom organizacyjny i artystyczny Festiwalu. Jesteśmy dobrej myśli bowiem mamy wielu oddanych Przyjaciół, którzy doskonale rozumieją ideę gniewkowskiego Festiwalu i na których pomoc bardzo liczymy. Chcemy w tym roku zaprosić co najmniej sześć zespołów, które uświetnią nasze doroczne spotkanie Progresywnej Braci. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia. Zdajemy sobie sprawę, że czasy są bardzo trudne, ale tylko działając razem możemy pomóc polskim zespołom zaprezentować muzykę, którą przecież wszyscy kochamy, pod otwartym, kujawskim niebem a także spotkać się z Wami Wszystkimi w magicznym miejscu, jakim jest Gniewkowo. Będziemy zobowiązani za każdą skromną pomoc, o którą nie wstydzimy się Was prosić, bo przecież wszyscy działamy w szczytnym celu.

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych PROGRES

Poniżej podajemy dane oraz numer naszego rachunku bankowego na który można wpłacać dowolne środki. Za każdą pomoc z góry dziękujemy!

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych „PROGRES”
Siedziba
: ul. Dworcowa 5, 88-140 GniewkowoRachunek: Bank Zachodni WBK S.A. we Wrocławiu O/Gniewkowo o numerze 44 1090 1069 0000 0001 1639 5343.

Wszelkie informacje o statucie Stowarzyszenia pod linkiem:

http://www.sinprogres.pl/o-stowarzyszeniu/podstawowe-informacje/