Wyjątkowy Amfiteatr nową lokalizacją Festiwalu!

EtnoMuzeum-Logo2Mamy dla Was kolejne bardzo dobre wieści odnośnie 11 edycji Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego jaki odbędzie się w dniach 8 – 9 lipca w Toruniu. Niespodziewanie postanowiliśmy zmienić lokalizację imprezy. Tegoroczne koncerty odbędą się w przepięknym Amfiteatrze przy Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej – Prüfferowej. Tak naprawdę przenosimy się o jakieś 300-400 metrów, ale za to zyskujemy wyjątkową oprawę nowego miejsca. Amfiteatr posiada bowiem wszelkie wygody. Jest tam duża scena, widownia z ławkami tworzącymi charakterystyczne amfiteatralne łuki, sanitariaty i to co najważniejsze, i co zawsze było z naszym festiwalem kojarzone – mnóstwo zieleni wokół bowiem amfiteatr jest położony w parku. Nowe miejsce z pewnością przywoła Wam wspomnienia z dawnych edycji festiwalu, a także sprawi że powróci tamta wspaniała, rodzinna atmosfera, na której szczególnie nam zależy! Amfiteatr usytuowany jest tuż obok Toruńskiej Starówki (w jej północnej części), w bardzo dobrym miejscu od strony logistycznej.

12794427_959084990806208_7804128443092592007_n (2)Druga bardzo dobra informacja jest związana z kultowym Klubem NRD. Otóż właśnie tam, po zakończeniu koncertów udamy się na tradycyjne After Party, gdzie Klub rezerwuje dla nas największą salę. Spotkacie tam także muzyków, którzy wystąpią na scenie Festiwalu, a w tle będzie sączyła się nasza, wyjątkowa muzyka! Klub NRD jest usytuowany przy ulicy Browarnej 6, bardzo blisko Rynku Nowomiejskiego. To kultowy klub w Toruniu, w którym odbywa się mnóstwo imprez kulturalnych i rozrywkowych. Odbywają się tu koncerty rockowe, swe sety grają ambitni DJ-e, odbywają się także inne wyjątkowe imprezy kulturalne. Jesteśmy przekonani, że nasze środowisko także znakomicie odnajdzie się w tym wyjątkowym miejscu!

Bardzo zależy nam na tym, by utrzymać to wszystko co zabraliśmy ze sobą z Gniewkowa. Wspaniała, wyjątkowa, rodzinna atmosfera jaka tam się właśnie zrodziła musi zostać podtrzymana, stąd właśnie nasze działania by jak najbardziej jej w tym pomóc 🙂

Niebawem kolejne festiwalowe wieści, bo to wcale nie ostatnie niespodzianki jakie chcemy dla Was przygotować w tym roku. Śledźcie zatem nasze poczynania na stronie internetowej, a także na Facebooku.

Pozdrawiamy i zapraszamy na BARDZO WYJĄTKOWY FESTIWAL !!!

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych PROGRES

amfiteatr