AnVision i goście

W X jubileusz Festiwalu zespół AnVision postanowił zorganizować koncert specjalny notabene także z okazji jubileuszu… X – lecia! Zarówno Festiwal jak i tarnowska formacja działają już od dekady. Na scenie mieliśmy prawdziwe show, podczas którego pojawiło się łącznie ponad 20 artystów. Podczas koncertu szaleli więc obecni i byli członkowie AnVision, zaprzyjaźnione od lat z tarnowskim zespołem formacje Animations i Arlon a także kilku innych gości. Wszyscy razem stworzyli wyjątkowe show podczas którego naładowali dawką pozytywnej energii licznie zgromadzonych pod sceną fanów. Show trwało dobrze ponad trzy godziny, a na jego finał nad Toruńską Starówką pojawiły się sztuczne ognie!

Foto Marzena Sówka

Animations:

W piątkowy wieczór przy okazji specjalnego koncertu zespołu AnVision na scenie pojawią się muzycy formacji Animations. Mówi się o nich „wirtuozi”. I nie ma w tym ni krzty przesady bowiem muzycy jaworzyńskiego zespołu, to znakomici instrumentaliści, których umiejętności ceni wielu rockowych fachowców nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Zespół słynie z bardzo intensywnych koncertów, ubranych w muzykę niezwykle energetyczną, pełną solowych popisów.

Oficjalna strona zespołu

Arlon:

Zespół z Przemyśla, słynący z bardzo romantycznego podejścia do rocka progresywnego. Ich muzykę porównuje się do twórczości takich zespołów jak: Camel czy Pendragon. Obecnie promują swoją drugą płytę „Mimmetic Desires”, która zbiera bardzo ciepłe recenzje. Zespół staje się coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Oficjalna strona zespołu