Honorowy Patronat Stowarzyszenia „PROGRES” – koncerty

STYCZEŃ 3, 2016

Argos i Leafless Tree zagrają w Łodzi pod naszym patronatem

Jest nam bardzo miło poinformować o kolejnym, koncertowym wydarzeniu jakiemu patronuje Stowarzyszenie PROGRES.

ŁDK_plakat_30-01-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTOPAD 11, 2015

Osada Vida i AnVision zagrają w Łodzi pod naszym patronatem

Jest nam bardzo miło poinformować o kolejnym, koncertowym wydarzeniu jakiemu patronuje Stowarzyszenie PROGRES. 11 grudnia do Łódzkiego Domu Kultury zawitają dwa znakomite zespoły: AnVision i Osada Vida. Będzie to bardzo fajna okazja by w ten „mikołajkowy” okres zażyć jeszcze dobrej, rockowej strawy duchowej. Podczas imprezy w ŁDK-u dostępne będą oczywiście nasze Kalendarze – Cegiełki, z których dochód w całości poświęcimy X-tej, jubileuszowej edycji Festiwalu Rocka Progresywnego im. T. Beksińskiego w Gniewkowie.

Obydwu zespołów przedstawiać nie potrzeba. Zarówno AnVision jak i Osada Vida występowały przecież na gniewkowskim Festiwalu. Mamy zatem nadzieję, że licznie zgromadzicie się z nami w Łodzi, byśmy wspólnie mogli przeżyć dobry, muzyczny wieczór.

AnVision_Osada_plakat_maly

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 12, 2015

Zapraszamy na Festiwal PROG the NIGHT do Łodzi

Jest nam bardzo miło poinformować, że Stowarzyszenie PROGRES podejmuje współpracę z prężną, łódzką instytucją kulturalną – Łódzkim Domem Kultury. Będziemy na stałe patronować i wspomagać swymi działaniami łódzkie „Prog-Rockowanie” – cykl koncertów promujących polską (choć nie tylko!) scenę rocka progresywnego. Na pierwszy ogień idzie Festiwal PROG the NIGHT . 6 i 7 listopada w Sali Kolumnowej wystąpi kilka polskich czołowych zespołów z tego gatunku, a także formacje które do tej czołówki pukają. Będzie to zatem wspaniała okazja by zażyć strawy duchowej. Tym bardziej, że skład tej imprezy jest stylistycznie rozmaity, co powinno zadowolić ucho każdego odbiorcy muzyki progresywnej, zaś ewentualnym, nowym odbiorcom pokazać jak bardzo ambitna i wszechstronna może być muzyka rockowa.

Plakat_6_7_listopada_Prog_the_Night