Strefa Music Art. – Nowy Partner Festiwalu

Jest nam bardzo miło poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Portalem Muzycznym „Strefa Music Art„. Portal działa zarówno za pośrednictwem strony internetowej jak i facebooka, by promować dobrą muzykę rockową. Dość intensywnie „żyje” w rockowym światku, wspierając wiele ciekawych wydarzeń koncertowych, jak i promując rozmaite wydawnictwa muzyczne, także z kręgów rocka progresywnego.

Jak piszą o sobie: Strefa Music Art – to niezależny portal muzyczny. Portal powstał z inicjatywy ludzi, dla których muzyka jest jak powietrze. Muzyka towarzyszy nam wszędzie, od zawsze i na zawsze. Z przyjemnością chcemy dzielić się z Wami tym co widzimy. słyszymy, czujemy i organizujemy. Staramy się być tam gdzie muzyka wywołuje pozytywne emocje i doznania. Portal będzie prezentował również miejsca, wydarzenia typu art, które z muzyką idą w parze.

Zachęcamy do zaglądania do portalu „Strefa Music Art”, gdzie znajdziecie wiele wyczerpujących informacji ze świata muzyki rockowej. Znajdziecie tam także informacje na temat naszego Festiwalu. Cieszymy się z tej współpracy, bo dzięki niej uda się nam dotrzeć być może do wielu nowych, potencjalnych gości  którzy być może pojawia się po raz pierwszy na naszej imprezie w Toruniu, a także zapewne na innych koncertach i festiwalach, w których w mniejszym bądź większym stopniu bierzemy czynny udział jako współorganizatorzy.

Zaglądajcie więc na: http://strefamusicart.pl/

a także na facebooka: https://www.facebook.com/strefamusicart/

Warto „Polubić” 🙂