Zespół PINN DROPP nie wystąpi na Festwialu

Jak co roku, przed festiwalem pojawiają się w większości dobre informacje. Od czasu do czasu jednak muszą pojawiać się i te złe… Niestety warszawska formacja PINN DROPP jest zmuszona odwołać swój koncert, który miał odbyć się w niedzielę 8 lipca. Jesteśmy przekonani, że nowy na progresywnej mapie Polski zespół, jeszcze nie raz przysporzy nam wiele muzycznych emocji, i będziemy nadal trzymać kciuki za stołeczną grupę. W związku z tą sytuacją jesteśmy zmuszeni zrobić małą roszadę w rozkładzie koncertów.

Będzie on wyglądał następująco:

SOBOTA 7 LIPCA – start godz. 16.00

ALHENA

AYDEN

WALFAD

VOTUM

NIEDZIELA 8 LIPCA – start godz. 16.00

BEYOND THE EVENT HORIZON

HELLHAVEN

STARSABOUT

LEBOWSKI

W niedzielne popołudnie wręczymy także Nagrodę im. Roberta 'RoRo’ Roszaka, którą odbiorą w tym roku muzycy zespołu YESTERNIGHT.

Przypominamy, że każdego dnia od godziny południowych będą czekały na Państwa liczne atrakcje dodatkowe. Najważniejszą z nich będzie Wystawa Fotografii Rafała Klęka, wielkiego, nieodżałowanego Przyjaciela festiwalu i wielu muzyków, znakomitego, koncertowego fotografa i wspaniałego, wesołego człowieka. Wystawa pod szyldem „Zajawkowo” będzie miała miejsce w Auli Muzeum Etnograficznego w sobotę i w niedzielę, od godz. 12.00 do 17.00. Ponadto firma GMG Sport, wzorem roku poprzedniego szykuje dla najmłodszych uczestników festiwalu tzw. FIGLORAJ w którym na naszych milusińskich czekać będzie wesoła zabawa. Odbędą się także zawody sportowe, których Patronem jest Rockowa Strefa Kibica. Wszystko to będzie miało miejsce w Parku tuż przy wejściu na teren Amfiteatru. Na uczestników festiwalu czekać będą tradycyjnie cegiełko-loteria fantowa, kiermasze muzyczne,  kilka stanowisk małej gastronomii oraz atrakcje przygotowane przez Partnerów i Sponsorów Festiwalu. Późnym wieczorem w sobotę, tuż po zakończeniu koncertów, zaprosimy Państwa także na After Party do Klubu Muzycznego „Dwa Światy”.